logo Bohemia Lignum a.s.Bohemia Lignum a.s. - plastová a dřevěná okna, dveře, kování, garážová vrata, posuvné brány, rolety

 

Již více než 23 let na trhu Záruka 5 let na naše výrobky

Jsme držiteli certifikátu 'Zaručeně česká okna'


Nacházíte se: Firma → Výroba

V roce 2008 jsme modernizovali naše výrobní stroje a pořídili do naší výroby nové obráběcí centrum Wizard. Obráběcí centrum WIZARD je sestaveno ze dvou nezávislých strojů, čepovacího a profilovacího. Díky sestavení stroje obsluha  vždy stojí vpředu a má kontrolu nad celým výrobním procesem. Průmyslový počítač s operačním softwarem ovládá zařízení jako kompaktní centrum nebo jako dva nezávilslé stroje - čepovací a profilovací.

 

Wizard

 

Dalším pořizeným strojem při modernizace je obráběcí centrum Wizard - Drillex. Obráběcí centrum Drillex je sestaveno ze tří nezávislých strojů čepovacího, vrtacího a profilovacího. Obsluha stroje vždy stojí vpředu a má kontrolu nad celým výrobním procesem. Průmyslový počítač s operačním softwarem ovládá zařízení jako kompaktní centrum nebo jako nezávislé stroje - čepovací a profilovací stroj a vyvrtávačka.

 

Wizard-Drillex

 

Naše výrobní prostory o velikosti 4000 m2 plné nejmodernější techniky dokáží produkovat až 60 kusů standartních oken denně. Díky tomu zvládneme všas a v perfektní kvalitě zhotovit i Vaší objednávku. Stačí vyplnit naší nezávaznou poptávku a do 48 hodin Vám zpracujeme zdarma cenovou nabídku.