logo Bohemia Lignum a.s.Bohemia Lignum a.s. - plastová a dřevěná okna, dveře, kování, garážová vrata, posuvné brány, rolety

 

Již více než 23 let na trhu Záruka 5 let na naše výrobky

Jsme držiteli certifikátu 'Zaručeně česká okna'


Nacházíte se: Dřevěná okna a dveře → Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna

Bezúdržbový hliník z exteriéru a krásné přírodní dřevo z interiéru, to je ideální kombinace pro vaše nová okna.

Dřevohliníková okna se jednoznačně řadí mezi špičku na trhu. Jsou vhodná pro moderní stavby, kde barevné provedení hliníkového pláště ladí s moderním provedením fasády. Z vnitřní strany jsou okna dřevěná, zajišťují příjemnou pohodu pro bydlení. Dřevohliníková okna v sobě spojují výhody obou materiálů - přírodní vzhled dřeva v interiéru a moderní design i vysokou životnost z exteriéru.

Životnost těchto oken je výrazně vyšší než běžných plastových. Dřevohliníková okna zároveň splňují nejvyšší nároky na tepelnou a protihlukovou izolaci. To vše při minimálních nárocích na údržbu.

Technické výhody:

  • Vyrábějí se z nejkvalitnějších materiálů jako je například dřevo borovice, smrku, modřínu, dubu nebo meranti.
  • Okno je chráněné proti vnějším vlivům střídání počasí a dalším povětrnostním podmínkám díky hliníkovému opláštění z vnější strany. Díky ochraně dřeva proti povětrnostním vlivům můžeme na okna použít povrchové úpravy, které zachovají přírodní charakter dřeva.
  • Hliníkové opláštění nesahá na bocích a horní části okna až do kraje rámu, aby bylo možno dotáhnout tepelnou izolaci k dřevěnému rámu okna a nevznikal tepelný most.
  • Skleněná výplň okna se přizpůsobuje dle přání zákazníka, stejně jako funkce okna.
  • Rám okna může mít venkovní barvu a povrchovou úpravu opět dle výběru zákazníka
  • Kování okna je podle přání zákazníka možné přizpůsobit interiéru.
  • Všechna naše okna splňují směrnice ČSN.